| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Uygulanabilir cinsiyet | Tarafsız / Erkek ve Dişi |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş |
| Ödeme | TT |
| GSM | 130 gm-190 gm |
| Renk | CMYK |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
|---|---|
| Örnek | 7 gün |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Çiğ madde | PP |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Halletmek | Dokuma Sap/naylon |
|---|---|
| Boyut | Orta |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| çevre dostu | - Evet. |
| kapatma | fermuarlı kapama |
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Malzeme | PP |
| Yazdırma Tarafı | Özel |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Terfi |
| Kullanımı | sebzeler |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Bakkal |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Özel sipariş | Kabul etmek |