| Kullanımı | Alışveriş çantası |
|---|---|
| kapatma | fermuarlı kapama |
| Halletmek | Dokuma Sap/naylon |
| yeniden kullanılabilir | - Evet. |
| laminasyon | Parlak/Mat |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
|---|---|
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Örnek | 7 gün |
| Renk | CMYK |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Capacity | 20kg |
| çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme Türü | Laminasyonlu PP Dokuma |
| Kapama tipi | Fermuar, Düğme |
| Çanta Boyutu | Özel |
| Boyut | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Bakkal |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Özel sipariş | Kabul et. |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | İş ve Alışveriş, Bakkal |
| Kullanımı | Promosyon, Süpermarket, Bakkal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | İş&Alışveriş |
| Kullanımı | Promosyon, Süpermarket, Bakkal, Sergi |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Kulp Tipi | Çifte. |
|---|---|
| Yıkanabilir | - Evet. |
| Renk | CMYK veya panton rengi |
| Kapasite | 20 kg |
| Malzeme | PP |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Renk | Özel |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | - Evet. |
| Çanta Tipi | Kadın çantası |
| Özel Tasarım | Kullanılabilir |
| Su geçirmez | - Evet. |