| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Terfi |
| Kullanımı | sebzeler |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Boyut | Büyük(>50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Ev ürünleri |
| Kullanımı | Diğer Ev Ürünleri |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Yazdırma Tarafı | Özel |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| fırsat | Her gün |
| Örnek Zaman | 5 gün |
| Desen Tipi | Hayvan Baskıları/çiçekler |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Ödeme | TT |
| Borulama | 2cm |
| Kullanımı | Alışveriş |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Borulama | 2cm |
| Uygulanabilir cinsiyet | Tarafsız / Erkek ve Dişi |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| GSM | 130 gm-190 gm |
| Borulama | 2cm |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Hizmet | OEM |
| Renk | CMYK |
| Yük ağırlığı | 20kg |