| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Yazdırma Tarafı | Özel |
| Şekli | Özel |
| Sızdırmazlık | Dikiş |
| Şekli | Özel |
|---|---|
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Sızdırmazlık | Dikiş |
| Boyut | Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Desen Tipi | Hayvan izleri |
|---|---|
| Boyut | Büyük(>50cm) |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | PP Torba |
| Boyut | Büyük |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
|---|---|
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Örnek | 7 Gün |
| Görev | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Özel logo | Kullanılabilir |
|---|---|
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Örnek | 7 gün |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Renk | CMYK |
|---|---|
| Özel logo | Kullanılabilir |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
| Renk | CMYK veya panton rengi |
|---|---|
| Size | Small,Medium,big |
| Su geçirmez | Evet |
| Ürün adı | PP Kontrol Torbası |
| Zar | PVC veya Dokuma Olmayan |
| Features | Lightweight, Durable |
|---|---|
| Usage | Travel, Daily Use |
| Strap | Adjustable Shoulder Strap |
| Closure | Zipper |
| Dimensions | Length*height*gusset |
| Halletmek | Üst Kol |
|---|---|
| kayış | Ayarlanabilir Omuz Askısı |
| Kullanım | Seyahat, günlük kullanım |
| Özellikler | Hafif, Dayanıklı |
| Lining | Pvc Or Non Woven |
| Handle | Top Handle |
|---|---|
| Material | PP |
| Waterproof | Yes |
| Product Name | PP Check Bag |
| Pockets | Available |