| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| color | CMYK |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Renk | Kırmızı |
| Görev | Çevresel koruma |
| Boyut | Müşteri Talepleri |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Desen Tipi | Hayvan izleri |
|---|---|
| Boyut | Büyük(>50cm) |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | PP Torba |
| Boyut | Büyük |
| Dayanıklı | - Evet. |
|---|---|
| Özellik | Tek kullanımlık veya biyolojik olarak ayrıştırılabilir |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Çiğ madde | PP |
| Örnek | 7 gün |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Renk | Kırmızı |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Boyut | Müşteri Talepleri |
| Sızdırmazlık | Dikiş |
|---|---|
| Yazdırma Tarafı | Özel |
| Malzeme | PP |
| Örnek süresi | Örnek yapımı için 7 gün |
| Yüzey | Yumuşak |
| payment | Tt |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Printing Side | Customized |
| Sealing | Sewing |