| Desen Tipi | Çizgili |
|---|---|
| Boyut | Orta (30-50cm), Özel Boyut |
| Malzeme | PP |
| Tarzı | işlenmiş |
| Dikişsiz alışveriş çantası | çevre dostu |
| Örnek Zaman | 7 gün |
|---|---|
| Üretim süresi | 25 gün |
| Kullanımı | Alışveriş, Promosyon veya Hediye |
| Halletmek | çift kulplu |
| Kulp Tipi | PP Dokuma |
| Boyut | Büyük(>50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | Dokumasız |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | Dokumasız |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Çiğ madde | PP |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Örnek | 7 gün |
| Purpose | PP Shopping Bag |
|---|---|
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Durable | Yes |
| Dayanıklı | - Evet. |
|---|---|
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
|---|---|
| Dayanıklı | - Evet. |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Örnek | 7 gün |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |