| Uygulanabilir cinsiyet | Tarafsız / Erkek ve Dişi |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş |
| Ödeme | TT |
| GSM | 130 gm-190 gm |
| Renk | CMYK |
| Borulama | 2cm |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Çanta Tipi | Kadın çantası |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Renk | Özel |
| Boyut | Orta |
| Özel Tasarım | Kullanılabilir |
| Uygulanabilir cinsiyet | Tarafsız / Erkek ve Dişi |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| GSM | 130 gm-190 gm |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Kullanımı | Alışveriş |
| Özel logo | Kullanılabilir |
|---|---|
| Tüy | Katlanır Kol |
| Renk | CMYK |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Örnek | 7 gün |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Hizmet | OEM |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Renk | CMYK |
| Örnek Zaman | 7 gün |
| Baskı mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
| Boyut | Özel |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Ödeme | TT |
| Matbaa mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
| Boyut | Özel |
| Kapasite | 50kg |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
| Matbaa mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
| Kullanımı | Alışveriş |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Borulama | 2cm |