| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
|---|---|
| Kulp Tipi | Pp Webbing dokuma kolu |
| Örnek | Özgür |
| Kullanımı | Alışveriş, Bakkal, Plaj vb. |
| Anahtar Kelime | PP dokuma çanta |
| Dayanıklı | - Evet. |
|---|---|
| Özellik | Tek kullanımlık veya biyolojik olarak ayrıştırılabilir |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Çiğ madde | PP |
| Örnek | 7 gün |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Renk | Kırmızı |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Boyut | Müşteri Talepleri |
| Handle Type | Double |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Waterproof | No |
| Closure Type | Zipper |
| Washable | Yes |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Capacity | 20kg |
| Yıkanabilir | - Evet. |
|---|---|
| Üreticisi | - Evet. |
| çevre dostu | - Evet. |
| Katlanabilir | - Evet. |
| Kapama tipi | Fermuar |
| yeniden kullanılabilir | - Evet. |
|---|---|
| Katlanabilir | - Evet. |
| Kapasite | 20 kg |
| Kapama tipi | Fermuar |
| çevre dostu | - Evet. |
| Foldable | Yes |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Handle Type | Double |
| Material | PP |
| Waterproof | No |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Capacity | 20kg |
| Eco-Friendly | Yes |
| Waterproof | No |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | İş ve Alışveriş, Bakkal |
| Kullanımı | Promosyon, Süpermarket, Bakkal |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |