| Kulp Tipi | Döngü Kolu |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yükleme kapasitesi | 20 - 50 Kg |
| Malzeme | Dokuma Polipropilen |
| Uygulama | Ev, Ofis ve Seyahat için İdeal |
|---|---|
| Kullanımı | Depolama ve organizasyon |
| Özellikler | Dayanıklı, Yeniden Kullanılabilir, Neme dayanıklı |
| Malzeme | PP |
| Sızdırmazlık | İçindekileri Güvende Sızdırın |
| Desen Tipi | Çizgili |
|---|---|
| Boyut | Orta(30-50cm) |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | işlenmiş |
| dokuma alışveriş çantası | Promosyon |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
|---|---|
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Örnek | 7 gün |
| Renk | CMYK |
| Çiğ madde | PP |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Renk | CMYK |
|---|---|
| Özel logo | Kullanılabilir |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
| Çiğ madde | PP |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Örnek | 7 gün |
| Özel logo | Kullanılabilir |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
|---|---|
| Örnek | 7 gün |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Çiğ madde | PP |