| Desen Tipi | Karikatür |
|---|---|
| Boyut | Büyük(>50cm) |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | katlanır |
| geri dönüştürülmüş çanta | Kadın çantası |
| Renk | CMYK veya panton rengi |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kapatma Türü | fermuar |
| Kullanımı | Alışveriş, Bakkal, Promosyon |
| Kulp Tipi | Gövde Malzemesi / naylon Sap |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Renk | Cmyk veya panton rengi |
|---|---|
| Özelleştirme | Mevcut |
| Baskı | Özelleştirilebilir |
| Saplı tip | Gövde Malzemesi / naylon Sap |
| Kullanım | Alışveriş, Bakkal, Promosyon |
| Borulama | 2cm |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Hizmet | OEM |
| Renk | CMYK |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Kullanımı | Alışveriş |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Borulama | 2cm |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Terfi |
| Kullanımı | sebzeler |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme Türü | Laminasyonlu PP Dokuma |
| Kapama tipi | Fermuar, Düğme |
| Çanta Boyutu | Özel |
| Boyut | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| Baskı mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
| Boyut | Özel |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Ödeme | TT |
| Sızdırmazlık | Dikiş |
|---|---|
| Yazdırma Tarafı | Özel |
| Malzeme | PP |
| Örnek süresi | Örnek yapımı için 7 gün |
| Yüzey | Yumuşak |