| OEM | OEM'e hoş geldiniz |
|---|---|
| şekli | Kadın çantası |
| Paketleme | 12 adet/polietilen torba |
| Kapama tipi | Fermuar |
| Askı Tipi | Ayarlanabilir |
| Dayanıklılık | 10 kg veya daha fazla |
|---|---|
| Kullanım | Alışveriş, ambalaj, promosyon vb. |
| ÖDEME | TT |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Mürekkep Mürekkebi | Çevre dostu mürekkep |
| Handle Type | Top Handle |
|---|---|
| Size | Small |
| Port | Ningbo Or Shanghai |
| Pattern Type | Animal Prints/flowers |
| Sample Time | 5 Days |
| Malzeme Türü | Laminasyonlu PP Dokuma |
|---|---|
| Üretim süresi | 25 gün |
| Kullanımı | Alışveriş, Promosyon veya Hediye |
| Baskı | gravür baskı |
| Kapama tipi | Fermuar, Düğme |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Borulama | 2cm |
| Ödeme | TT |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Tarzı | SAPLI Çanta |
| Kulp Tipi | Çifte. |
| çevre dostu | - Evet. |
| Kapama tipi | Fermuar |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| şekli | Özel |
| Sızdırmazlık | Dikiş |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Örnek Zaman | Örnek yapımı için 7 gün |
| Borulama | 2cm |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Hizmet | OEM |
| Renk | CMYK |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Lamination | Glossy/Matt |
| Size | Medium |
| Bag Type | Tote Bag |
| Printing | Customized Logo |
| Üretim süresi | 25 gün |
|---|---|
| Çevre dostu | - Evet. |
| Kulp Tipi | PP Dokuma |
| Çanta Boyutu | Özel |
| Baskı | gravür baskı |