| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Tüy | Katlanır Kol |
|---|---|
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Örnek | 7 gün |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Özel logo | Kullanılabilir |
| Handle | Woven Handle/nylon |
|---|---|
| Bag Type | Tote Bag |
| Closure | Zipper Closure |
| Printing | Customized Logo |
| Material | Laminated Woven |
| Baskı tarafı | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Alışveriş, ambalaj, promosyon vb. |
| Dayanıklılık | 10 kg veya daha fazla |
| Örnekleme süresi | Örnek yapımı için 7 gün |
| Printing | Customized Logo Or Design |
|---|---|
| Size | Various Sizes Available |
| Durable | Yes |
| Foldable | Yes |
| Handle Type | Reinforced Handles |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Size | Various Sizes Available |
|---|---|
| Printing | Customized Logo Or Design |
| Handle Type | Reinforced Handles |
| Usage | Grocery Shopping, Travel, Storage |
| Eco-Friendly | Yes |
| Katlanabilir | - Evet. |
|---|---|
| Kulp Tipi | Güçlendirilmiş Kulplar |
| yeniden kullanılabilir | - Evet. |
| Kullanımı | Market Alışverişi, Seyahat, Depolama |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Yüzey | Yumuşak |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Baskı mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
| Kapasite | 50kg |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş, Paketleme, Promosyon vb. |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
| Matbaa mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |