| Endüstriyel kullanım | Bakkal |
|---|---|
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Kullanımı | sebzeler |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | Dokumasız |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Boyut | Büyük(>50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Ürün Adı | PP dokuma alışveriş çantası |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Özel logo | Kullanılabilir |
|---|---|
| Tüy | Katlanır Kol |
| Renk | CMYK |
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Örnek | 7 gün |
| Öğe | Dokumasız Yeniden Kullanılabilir Bakkal Alışveriş Çantası |
|---|---|
| fonksiyon | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Tüy | Katlanır Kol |
| Örnek | 7 gün |
| Renk | CMYK |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Dayanıklı | - Evet. |
|---|---|
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| Özel logo | Kullanılabilir |
| Örnek | 7 gün |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |