| Boyut | küçük |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Ödeme | TT |
| Borulama | 2cm |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Terfi |
| Model | xy-30003 |
| Görev | Çevresel koruma |
| Boyut | Müşteri Talepleri |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Yüzey | Yumuşak |
| Dayanıklılık | 10 Kg ve Üzeri |
| Baskı mürekkebi | Çevre Dostu Mürekkep |
| Fabrika Tarihi | 20 yıl |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Desen Tipi | Karikatür |
|---|---|
| Boyut | Büyük(>50cm) |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | katlanır |
| geri dönüştürülmüş çanta | Kadın çantası |
| Desen Tipi | Mektup |
|---|---|
| Boyut | Küçük(20-30cm) |
| Malzeme | Dokumasız |
| Tarzı | işlenmiş |
| Dikişsiz alışveriş çantası | Promosyon |
| Desen Tipi | Hayvan izleri |
|---|---|
| Boyut | Orta(30-50cm) |
| Malzeme | PP |
| Tarzı | işlenmiş |
| PP alışveriş çantası | Promosyon |
| Desen Tipi | Karikatür |
|---|---|
| Boyut | Küçük (20-30cm), müşterilerin talepleri |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | PP dokuma çanta |
| Ürün Adı | PP dokuma alışveriş çantası |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Alışveriş |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Özel sipariş | Kabul etmek |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30563 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |