| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | Dokumasız |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Ürün Adı | PP Torba |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Endüstriyel Kullanım | Bakkal |
|---|---|
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Malzeme | Lamine Malzeme |
| Özellik | geri dönüştürülebilir |
| Özel sipariş | Kabul et. |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
|---|---|
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Örnek | 7 Gün |
| Görev | Depolama, Promosyon, alışveriş |
| Özel logo | Kullanılabilir |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Renk | Kırmızı |
| Görev | Çevresel koruma |
| Boyut | Müşteri Talepleri |
| Dokuma Ağırlığı | 100g --- 180g |
|---|---|
| Dayanıklı | - Evet. |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Özel logo | Kullanılabilir |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
|---|---|
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Örnek | 7 gün |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Paketleme | Karton Kutusu/pp Paket |
| Malzeme | Dokumasız |
|---|---|
| Tarzı | Saplı Kişiselleştirilmiş fermuarlı çanta |
| Boyut | Küçük(20-30cm) |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Kullanımı | Promosyon, Alışveriş, Hediyelik Eşya, Paketleme, Bakkal |
| Desen Tipi | Çizgili |
|---|---|
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
| Malzeme | Dokuma |
| Tarzı | PP Torba |
| Ürün Adı | PP Torba |