| Çiğ madde | PP |
|---|---|
| Renk | CMYK |
| Anahtar | DOKUMAYAN ÇANTA |
| Dayanıklı | - Evet. |
| Amaç | PP alışveriş çantası |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Ev ürünleri |
| Kullanımı | Diğer Ev Ürünleri |
| Malzeme Yapısı | PP |
| Çanta Tipi | dokuma çanta |
| Boyut | Büyük(>50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Renk | Kırmızı |
| Model | xy-30003 |
| Boyut | Orta(30-50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Boyut | Büyük(>50cm), müşterilerin talepleri |
|---|---|
| Malzeme | Dokumasız |
| Kullanımı | Alışveriş çantası |
| Model | xy-30003 |
| fonksiyon | Çevresel koruma |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Bakkal |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Kullanımı | Mısır |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Malzeme | PP, PP |
|---|---|
| Endüstriyel Kullanım | Terfi |
| Renk | Özel Renk |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
| Kullanımı | Terfi |
| Malzeme | pp, Lamine Malzeme |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım | Bakkal |
| Yüzey işleme | gravür baskı |
| Kullanımı | sebzeler |
| Sızdırmazlık ve Kol | Fermuarlı Üst |
| Kullanımı | Alışveriş |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Yük ağırlığı | 20kg |
| Endüstriyel Kullanım | Alışveriş |
| Borulama | 2cm |
| Borulama | 2cm |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Hizmet | OEM |
| Renk | CMYK |
| Yük ağırlığı | 20kg |